• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Партнерство в освіті

ПЛАНИ СПІЛЬНИХ ДІЙ 2014/2015 н.р.

ПЛАН спільної роботи наркологічної служби з працівниками районного відділу освіти і міського управління освіти і науки на 2015 рік


ПЛАН проведення профілактичної роботи з попередження негативних явищ у дятичому та молодіжному середовищі зі старшокласниками загальноосвітніх шкіл на І півріччя 20144/2015 н.р. в рамках роботи валеолекторію "Здоров'я" (Спільно: управління освіти і науки БМР, Броварська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді)


ПЛАН проведення профілактичних заходів щодо попередження злочинності та правопорушень серед дітей на 2014 р. (Спільно: управління освіти і науки БМР, служба у справах дітей та сімї, кримінальна міліція у справах дітей, Броварська міськрайонна кримінально-виконавча інспекція, центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді)


ДОГОВОРИ ПРО СПІВПРАЦЮ

Договір про співробітництво між Київським університетом права Національної академії наук України та управлінням освіти і науки Броварської міскької ради (01.11.2013)


Договір № 54 про співпрацю між Управлінням освіти Броварської міської ради та Міським центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів Броварської міської ради (13 лютого 2013 р)


Угода № 127 про співпрацю між управлінням освіти Броварської міської ради та Інститутом психології ім. Г.С. Костюка НАПН України (листопад 2012 року)


Угода про співробітнитцво у сфері надання освітніх послуг між управлінням освіти Броварської міської ради та відділом освіти Броварської райдержадміністрації. (17 вересня 2012 р.)


ПЛАН СПІЛЬНИХ ЗАХОДІВ Управління освіти Броварської міської ради та ДПТНЗ «Броварський професійний ліцей» на ІІ півріччя 2012-2013 навчального року


Про визначення опорного навчального закладу освітнього округу. Наказ управління освіти Броварської міської ради Київської області від 01.02.2013 № 20


Положення про освітній округ. Наказ управління освіти Броварської міської ради від 29.01.2013 № 15


ПОДІЇ

Зустріч з однодумцями!
/Files/images/znz1/5.jpg

(22.10.2014, НПУ ім. Драгоманова, ЗОШ №1) Детаньніше...

Зустріч з Генеральним консулом республіки Польща в Україні, або міжнародні проекти в школі!


8 жовтня 2013 року в гості до учнів Броварської спеціалізованої школи №5 завітав Генеральний консул республіки Польща в Україні пан Рафал Вольський. Голова міської асоціації поляків в Україні «Родина» пані Олена Новак люб’язно супроводжувала пана консула. Детальніше...


Кiлькiсть переглядiв: 129

Коментарi